Informacja Sigma Bus

Informujemy, że od dnia 10.09.2018 r. nastąpi zmiana w godzinach kursu przewozu osób na trasie Kochanowice – Lubliniec przez Lisów, Chwostek, Hadrę i Mochałę.

Przystanki komunikacyjne i dworce

D

Kochanowice 07:10
Lisów BRUK 07:13
Chwostek 07:16
Hadra – Szkoła 07:20
Mochała 07:22
Droniowice 07:25
Harbułtowice 07:27
Lubliniec, ul. Klonowa 07:34
Lubliniec, ul. Grunwaldzka 07:36
Lubliniec, ul. Częstochowska 07:40

 

Przystanki komunikacyjne i dworce

D

Lubliniec ul. Częstochowska 15:30
Lubliniec ul. Grunwaldzka 15:34
Lubliniec ul. Klonowa 15:36
Harbułtowice 15:43
Droniowice 15:45
Mochała 15:48
Hadra – Szkolna 15:50
Chwostek 15:54
Lisów BRUK 15:57
Kochanowice 16:00

 

D – kursuje w dni nauki szkolnej